kürtçemp3 kürtçe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Corel'de İç İçe Geçmiş Halkalar
hz muhammedin hz ali hakkında bazı hadisleri... EmptyPtsi Haz. 16, 2008 9:29 am tarafından hacettepe

» Corel'de İnternetten Ücretsiz Hazır Clipart'lar
hz muhammedin hz ali hakkında bazı hadisleri... EmptyPtsi Haz. 16, 2008 9:23 am tarafından hacettepe

» çalınan göz yaşları....
hz muhammedin hz ali hakkında bazı hadisleri... EmptyPerş. Haz. 12, 2008 7:40 pm tarafından ibrahim63

» çatlak bir testi...
hz muhammedin hz ali hakkında bazı hadisleri... EmptyPerş. Haz. 12, 2008 7:38 pm tarafından ibrahim63

» ipin hesabı....
hz muhammedin hz ali hakkında bazı hadisleri... EmptyPerş. Haz. 12, 2008 7:37 pm tarafından ibrahim63

» affın erdemi....
hz muhammedin hz ali hakkında bazı hadisleri... EmptyPerş. Haz. 12, 2008 7:36 pm tarafından ibrahim63

» Photoshop Programlari / Paint Shop Pro V11.20
hz muhammedin hz ali hakkında bazı hadisleri... EmptyPerş. Haz. 12, 2008 6:53 pm tarafından hacettepe

» Photoshop Programlari / slayt programı
hz muhammedin hz ali hakkında bazı hadisleri... EmptyPerş. Haz. 12, 2008 6:52 pm tarafından hacettepe

» face on body bu programı kaçırmayın
hz muhammedin hz ali hakkında bazı hadisleri... EmptyPerş. Haz. 12, 2008 6:50 pm tarafından hacettepe

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

hz muhammedin hz ali hakkında bazı hadisleri...

2 posters

hz muhammedin hz ali hakkında bazı hadisleri... Empty hz muhammedin hz ali hakkında bazı hadisleri...

Mesaj  ibrahim63 Paz Mayıs 25, 2008 11:19 am

Ali bendendir, ben de ondanım.

Ali, Hak ile beraberdir. Hak da Ali ile beraberdir.

Ali, her hususta Kur’ân ile beraberdir. O Kur’ân dışı bir şey söylemez ve bir iş işlemez. Kur’ân da, Ali’den asla ayrılmaz.

Ali’nin dostu, benim dostumdur; Ali’nin düşmanı benim düşmanımdır.

Ali’yi seven şüphe yok ki beni sevmiş olur. Beni seven Allah’ı sevmiş olur. Ali’ye düşman olan, bana düşman olur. Bana düşman olan ise, hiç şüphesiz Allah’a düşman olur.

Ben ilmin şehriyim, Ali kapısıdır. Bilgi isteyen, Ali’nin kapısına gelsin.

Ben ve Ali insanların yükselebilmesi için, Allah’ın gönderdiği kılavuzlarız.

Ey Ali! Dünya ve âhirette sen benim kardeşimsin, vasîyimsin, vârisimsin, halîfemsin.

İlminden dolayı Hz.Âdem’e bakmak isteyen, Ali’nin ilmine baksın, Nûh’un takvâsını isteyen, İbrahim’in hilmini isteyen, Mûsâ’nın heybetini isteyen, Îsâ’nın ibâdetini görmek isteyen, Ali İbn-i Ebû Tâlib’e baksın.
Yâ Ali! Gerçek Müslüman seni sever. Senin için fena söyleyenler, ara bozuculardır.
Yâ Ali! Yakında hak sende olduğu halde, sana karşı gelenlerle savaşacaksın. O gün sana yardım etmeyen, benden değildir.
Zikri Ali ibâdetün.
ibrahim63
ibrahim63
moderatör
moderatör

hz muhammedin hz ali hakkında bazı hadisleri... Empty Geri: hz muhammedin hz ali hakkında bazı hadisleri...

Mesaj  Admin SİDAR Ptsi Mayıs 26, 2008 11:55 am

emeğine yüreğine sağlık saol...
Admin SİDAR
Admin SİDAR
Admin
Admin

https://kevser.yetkin-forum.com

- Similar topics